ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ZEUS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ZEUS

Και πάλι εδώ...
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόμοια θέματα
    Παρόντες χρήστες
    2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

    Κανένας

    Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 42, στις Τετ Νοε 17, 2010 2:25 pm
    Ψηφοφορία
    Απρίλιος 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

     

     Αιτηση Kerberos (***ΔΕΙΓΜΑ *** - προτυπο ως προς τη δομη αλλα προς αποφυγη ως προς το περιεχομενο)

    Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Kerberos
    Μέλος Συμμαχίας
    Μέλος Συμμαχίας
    Kerberos


    Αριθμός μηνυμάτων : 584
    Ηλικία : 51
    Registration date : 03/06/2008

    Αιτηση Kerberos (***ΔΕΙΓΜΑ *** - προτυπο ως προς τη δομη αλλα προς αποφυγη ως προς το περιεχομενο) Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Αιτηση Kerberos (***ΔΕΙΓΜΑ *** - προτυπο ως προς τη δομη αλλα προς αποφυγη ως προς το περιεχομενο)   Αιτηση Kerberos (***ΔΕΙΓΜΑ *** - προτυπο ως προς τη δομη αλλα προς αποφυγη ως προς το περιεχομενο) Icon_minitimeΤετ Αυγ 27, 2008 1:14 pm

    εχω το username "ακακο σκυλακι" στο παιχνιδι μεσα αλλα εδω ειπα να δωσω αλλο username
    εχω 1 πολη και 3.800.000 συνολικο σκορ!!!!


    1. Ησουν σε αλλη συμμαχια στον κοσμο Beta? Αν ναι γιατι εφυγες?
    ημουν στο συμφωνο της βαρσοβιας μετα πηγα στο ΝΑΤΟ
    οπου και αν πηγαινα με εδιωχναν με τις κλωτσιες λογω του οτι ειμαι περιορισμενης ευθυνης στο μυαλο και εκανα οτι μου καπνισει

    2. Τι σε εκανε να διαλεξεις εμας? Γνωριζεις καποιον απο την Zeus?
    στην τυχη σας βρηκα και ειπα δεν ριχνω και εδω μια αιτηση μπορει να τσιμπησουν
    δεν γνωριζω κανεναν ουτε με ενδιαφερει να γνωρισω κανενα αφου θα με αποριψετε ετσι και αλλιως

    3. Εχεις εχθρους στο παιχνιδι και αν ναι ποσους και για ποιο λογο?
    ολο το ικαριαμ με κυνηγαει γιατι με ζηλευει

    4. Τι μπορεις να προσφερεις στη συμμαχια μας και τι νομιζεις οτι μπορει η συμμαχια να προσφερει σε σενα?
    θα προσφερω χιουμορ, spamming στα κυκλικα μηνυματα και σε ανταλλαγμα ζηταω πορους καμμια 200.000 μαρμαρο κρασι θειο και γυαλι

    5. Ποσες ωρες την ημερα και ποσες ημερες την εβδομαδα παιζεις ικαριαμ κατα μεσο ορο?
    25 ωρες την ημερα 8 μερες την εβδομαδα αρκει να μου αγορασετε ενα PC για το σπιτι LoL

    6. Ποιοι οι στοχοι σου στο παιχνιδι?
    να τους βγαλω ολους εξω απο τα ρουχα τους με τα λεγομενα μου και τις πραξεις μου

    7. Θα χαρακτηριζες τον εαυτο σου επιθετικο ή αμυντικό παικτη?
    παιζω φουλ επιθεση με ξαφνικες αμυνες

    8. Διαβασες προσεκτικα τους κανονες της συμμαχιας και συμφωνεις με αυτους?
    ποιους κανονες?

    9. Θα ηθελες να ρωτησεις κατι?
    τι ποσοστο αποτυχιας μου δινεται?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Αιτηση Kerberos (***ΔΕΙΓΜΑ *** - προτυπο ως προς τη δομη αλλα προς αποφυγη ως προς το περιεχομενο)
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ZEUS :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (Ανοικτη για ολους) :: ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ-
    Μετάβαση σε: